Новини

Конверти бандерольні

Конверти бандерольні

Конверти бандерольні, ще називають бандерольні конверти, бандерольку, конверти з пупиркамі, конверти з прошарком широко сіпользуются в упаковці. У конверт бандерольний можна упакувати як журнали (для цього підійдуть конверт бандерольний №18, конверт бандерольний №19) так і будь-яку тендітну продукці..

Плівка для теплиці

Плівка для теплиці

Популярність теплиць рік від року зростає. Рослини, вирощені в теплиці, не бояться перепадів температур і вологості, не схильні до руйнівній дії несприятливих кліматичних умов. Вирощуванням різних рослин в теплицях займаються спеціальні садівничо-городні господарства і фірми по розведенню квітів. Од..

Скотч пакувальний

Скотч пакувальний

Скотч пакувальний - використовується в широкому спектрі, зазвичай скотч використовується в сфері пакувальних матеріалів а також в інших сферах господарства. Найбільш поширений розмір скотча - це 48*66 см і 48*100 см. І зроблений з поліпропілену з нанесенням клею. У продажу є такі різновиди: Прозо..

Відра пластикові

Відра пластикові

Відра пластикові - це самий простий і зручний вид тари, призначений для транспортування і зберігання різних продуктів. Великі і малі підприємства використовують такий вид пластикової упаковки продукції, тому що, це економічно й надійно. Відра пластикові харчові виготовлені з поліетилену високої щіль..

Агроволокно

Агроволокно

Агроволокно - спанбонд - нетканий матеріал, який забезпечує високу відсотковість врожаю. Наше агроволокно високої якості і клієнт може використовувати його багато разів, також агроволокно перешкоджає охолодженню грунту, що дає можливість їй прогріватися в більш ранні терміни. Чорне агроволокно..

Теплична плівка

Теплична плівка

Теплична плівка являє собою міцний і недорогий спосіб для покриття теплиць. Теплична плівка універсальна і може бути використана для різних побутових проектів. У нас є різні розміри і щільності тепличної плівки на ваш вибір, ви завжди можете знайти те, що підходить саме вам. Переваги та якості те..

Плівка поліетиленова

Плівка поліетиленова

Плівка поліетиленова являє собою полімерний матеріал з термопластичними властивостями, які синтезуються шляхом індукції окисної полімеризації етилену газу. Ступінь тиску, що використовуються в його виробництві варіюється в залежності від щільності і температури плавлення смоли полімеру. Найчастіше, ..

Стрейч плівка

Стрейч плівка

Стрейч плівка є часто вживаною виробничими, комерційними і логістичними фірмами для обмотки вантажів на піддонах. У зв'язку з розвитком сучасних видів розподілу товарів, ринок покупців плівки цього типу постійно розширюється. Стрейч плівка виготовляється із застосуванням повністю автоматизованих маш..

Кольорове агроволокно

Кольорове агроволокно

Останні розробки компанії «Агротекс» - це виробництво двошарових кольорових нетканих матеріалів для сільського господарства для цілеспрямованої захисту від заморозків, шкідників і бур'янів. Науково доведено, що різні спектри світла по-різному впливають на процеси росту і розвитку рослин. Виявлено що..

Укриття хвойних рослин на зиму

Укриття хвойних рослин на зиму

30 листопада - останній осінній день, і наступають зимові холодні дні. Дощові - змінюються сухою погодою. Закінчується сезон посадочних робіт. Нещодавно висаджені і ще не зміцнілі саджанці хвойних дерев можуть сильно постраждати ранньою зимою від вітрів і морозів. Відповідно до цього постає питання ..

Як захистити свої дерева від суворих морозів.

Як захистити свої дерева від суворих морозів.

Для збереження молодих посадок потрібно приділити увагу захисту штамбів дерев. Кору молодих дерев дуже люблять об'їдати зайці і гризуни, коли шукають взимку корм, врятувати дерево після цього неможливо. Незміцніле рослина також можуть пошкодити кліматичні умови суворої зими. Для захисту штамбів дере..