Конверти


Конверти

Конверт - перше, що бачить ваш діловий партнер, коли отримує від вас поштою документи або офіційні запити. Як відомо, перше враження завжди залишає незгладимий слід, тому для того щоб ваша компанія виглядала в очах ділових людей солідно, слід підійти до вибору конвертів з особливою ретельністю.

Друк на конвертах - сучасна послуга, за допомогою якої можна нанести на нього логотип компанії або будь-який інший знак, який відрізняє вашу фірму від інших. Саме тому, коли перед вами стоїть мета купити конверти, рекомендується замовити їх у фірми, яка може оформити їх виключно для вашої компанії.

Найчастіше конверти з паперу використовуються для захисту листів, документів, рекламних повідомлень і інших паперових носіїв інформації від несанкціонованого проникнення або фізичного пошкодження як під час пересилання поштових або кур'єрськими службами, так і під час зберігання.

Асортимент паперових немаркованих конвертів нашої компанії представлений широким вибором різноманітних форматів видів поштових конвертів відповідно до вимог покупців до рівня захисту, зручності використання та розмір додатка.

Рівень захисту паперових конвертів визначається видом використовуваного матеріалу, а також наявністю захисного внутрішнього фону. Зручність використання поштового конверта визначається наявністю вікна, формою клапана і видом клею на клапані.