Доставка і оплата

Можливі способи доставки замовлення

Нова Пошта кур'єр по місту Київ

Доставка замовлення по Києву здійснюється кур'єрською службою з понеділка по суботу з 10:00 до 19:00. В узгоджений з Вами час, кур'єр привезе Вам товар на вказану адресу.
Вартість доставки замовлення від 100 грн в залежності від ваги і відстані.

 

Кур'єром по всій Україні

Доставка замовлення в регіони України здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта".
Вартість доставки замовлення - оплачується за тарифами кур'єрської компанії.

Кур'єрська служба доставить Вам покупку до дверей будівлі, зазначеного в адресі доставки.

Ви також можете забрати товар самостійно на складі кур'єрської компанії, що істотно здешевлює доставку. В цьому випадку, при оформленні замовлення, обов'язково вкажіть номер або адреса складу кур'єрської служби, де Вам зручно забирати товар.

Нова Пошта   Адреси відділень по Україні: https://novaposhta.ua/timetable
  Тут можна відстежити пересування замовлення: https://tracking.novaposhta.ua/#/uk/

 

Вартість доставки замовлення кур'єрською службою оплачується Покупцем на місці при отриманні товару.

Крокус Маркет не впливає на термін доставки, але в кожному разі гарантує інформувати про час відвантаження, яку Ви отримаєте по електронній пошті або по телефону. Також можливо відстежити вантаж на сайті кур'єрської компанії. Виходячи з цього, ви можете отримати повну і своєчасну інформацію про місце і час отримання замовлених Вами товарів.

Якщо товар не буде отриманий Покупцем протягом 5 робочих днів після прибуття на склад кур'єрської служби, він буде автоматично відправлений назад. Повторна відправка виконується тільки після узгодження додаткових витрат з менеджером нашого інтернет магазину.

УВАГА! Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на складі кур'єрської служби! Якщо при отриманні товару виявлений бій або шлюб, Вам необхідно скласти Акт при представника кур'єрської служби і повідомити нам номер цього Акта і кількість пошкодженого товару.

ВАЖЛИВО!

У разі відправлення товару, наша служба контролю обов'язково перевіряє кожну одиницю товару на наявність шлюбу, бою, відколів, подряпин та інше. Ми гарантуємо відправку цілого і якісного продукту. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра або працівника інтернет магазину. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки і приймання замовлення Покупцем.

Інтернет магазин не компенсує витрати Покупця і не приймає претензій про механічні пошкодження і комплектацію товару, якщо:
- Покупець не пред'явив кур'єру претензій при його присутності (якщо передача відбувалася в салоні магазині, то претензії повинні бути пред'явлені менеджеру або будь-якого консультанта);
- Покупець підписав товарно-транспортну накладну і покинув склад (відділення) кур'єрської служби.

 

Способи оплати замовлення

Готівкою при отриманні замовлення при доставці кур'єром

Оплата проводиться в узгоджений з вами час за вказаною адресою. Поки, цей варіант оплати можливий тільки в Києві. Разом з товаром Ви отримуєте товарний чек, що підтверджує оплату, або рахунок-фактуру з відміткою про оплату.

Безготівковий розрахунок через будь-який банк України (банківський переказ, оплата через термінал)

Після узгодження і підтвердження замовлення, Вам висилається рахунок-фактура з реквізитами нашої компанії, який ви можете оплатити в касі будь-якого банку або через платіжний термінал.

УВАГА! Якщо Ви здійснюєте оплату через платіжний термінал або Приват24, обов'язково повідомте про це нашому менеджеру для ідентифікації платежу і замовлення. В іншому випадку, ми не зможемо визначити від кого надійшов платіж і замовлення не буде доставлений в строк.

УВАГА! При доставці кур'єрською службою, сума доставки товару не враховується і оплачується окремо при отриманні замовлення від кур'єра цієї служби.

Готівкою при отриманні замовлення кур'єрською службою (післяплатою по Україні)

Післяплатою -  2% від суми + 20 грн.