Одноразові простирадла


Одноразові простирадла

Одноразові простирадла: що це

Використання одноразових простирадл дозволяє заощадити час на прибирання і позбудеться від непотрібних клопотів з пранням. Такі вироби можна зустріти в салонах краси, СПА і медичних установах. Приємні на дотик. Зроблені з нетканих матеріалів:

СМС. Використовуються в медицині. Матеріал добре вбирає вологу, зберігаючи при цьому повітропроникність. Наявність спеціального шару мельтблаун забезпечує антибактерицидні властивості виробу. Чи не залишає ворсу на тілі та одязі пацієнта.
Спанлейс. Матеріал приємний на дотик. Відмітна особливість - поєднання тонкощі і міцності, високе вологопоглинання. Чи безпечні для здоров'я, не викликають роздратування і алергії. Мають антистатичним ефектом. Підходять для масажу з використанням різних олій.
Спанбонд. Властивості даного матеріалу залежать від його щільності. Варіюється вона може від 15 до 600 мікрон. Також слід зазначити наступні особливості матеріалу:
непромокальний, захищає робоче місце від бризок і слідів від масла;
довговічність, навіть після сильних навантажень він швидко повертається в первинну форму;
пружність;
теплостійкість, що забезпечує комфорт пацієнтові під час процедури;
гігієнічні властивості.
Види одноразових простирадл

Залежно від того, для чого вони будуть використовуватися, простирадла можуть відрізнятися розмірами і щільністю, а також кольором. Слід зазначити, що одноразові аксесуари бувають як в рулоні, так і на гумці.

Для масажу рекомендується використовувати максимально щільні вироби. Можна підібрати простирадло за колірною гамою, вибравши потрібний відтінок вироби. Бувають білі, рожеві, блакитні, жовті, зелені, малинові одноразові простирадла. Можуть бути декількох розмірів: від 60-80 см в ширину і від 1 до 5 м в довжину.

Одноразова продукція забезпечує:

стерильність під час медичних оглядів і процедур;
особисту гігієну пацієнтів під час проведення процедур лежачи на кушетці, наприклад, масаж, обгортання, чистка обличчя і т. д.
В інтернет-магазині Crocus Market ™ представлені товари різного розміру і забарвлення.
Лідер продажу!
Одноразові простирадла 160х210, блакитні
Лідер продажу!
Одноразові простирадла 160х210, блакитні
Лідер продажу!
Простыни одноразовые 1,6х2 м, в упаковке
Лідер продажу!
Простыни одноразовые 200х160 см рулон
Лідер продажу!
Простыни одноразовые 1,6х2 м, голубые
Показано з 1 по 27 із 27 (всього сторінок: 1)