Про нас

Інтернет магазин Крокус Маркет - найпопулярніший магазин в Україні.

Крокус Маркет пропонує широкий асортимент товарів пакувального, агро, будівельного напрямку як для організацій так і приватних осіб.

Ми не тільки ставимо перед собою завдання продати потрібний товар, а й інформувати покупців про новинки, про використання того чи іншого товару в побуті. Ми також знімаємо відеоогляди цікавих товарів, для того що б покупцеві було легше вибрати бажаний товар.

Нам довіряють

Головною метою нашого інтернет магазину є задоволеність клієнтів - як організацій так і роздрібних покупців. З деякими компаніями ми вже співпрацюємо більше 5 років. При вирішенні будь-яких спірних питань, ми завжди на стороні клієнта. Так як клієнт - найголовніше майбутнє нашої компанії.

зручність вибору

Інтернет магазин Cmk.com.ua прагне надати максимум інформації про товар. Наш магазин оснащений простими і зрозумілими інструментами підбору товару. Припустимо вибравши категорію "Агроволокно" ви зможете задати сортування по багатьом параметрам, і вийти на той результат, який вам потрібен.

Доставка в усі регіони України

Всі товари продаються в інтернет магазині Крокус Маркет має доставку по всіх регіонах України.

Детально про доставку можете дізнатися в розділі Умови доставки

Доставляємо в такі міста як Одеса, Дніпро, Харків, Суми, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Тернопіль, Чернівці, Львів, Чернігів, Кривий Ріг.

Умови оплати

За умовами оплати в нашому інтернет магазині Крокус Маркет можете більш детально прочитати в розділі Умови оплати