Конверти з логотипом


Конверти з логотипом

Конверти з логотипом

У сучасному бізнесі все більшого значення набуває візуальна ідентифікація компанії, а брендовані конверти з логотипом є одним із важливих елементів. Конверти з логотипом створюють професійний образ бренду, що запам'ятовується, роблячи його впізнаваним серед споживачів.

Компанія Крокус Маркет пропонує послуги з виготовлення та друку конвертів з нанесенням логотипу. Ми використовуємо якісні матеріали, щоб гарантувати надійність і довговічність конвертів.

Брендовані конверти ідеально підходять для розсилки документів, кореспонденції та інших ділових цілей. Наша компанія пропонує конверти з логотипом різних розмірів і форматів, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів.

Конверти з нанесенням логотипу є важливим елементом маркетингу та реклами. Вони дають змогу компаніям створювати візуальну ідентифікацію, збільшувати впізнаваність бренду та підвищувати лояльність споживачів.

Наші брендовані конверти підходять як для невеликих підприємств, так і для великих компаній. Ми надаємо послуги друку конвертів з логотипом як оптом, так і в одиничному екземплярі. Команда наших фахівців з радістю допоможе вам створити індивідуальний дизайн для конвертів, щоб виділитися на ринку і дати про себе знати споживачам.

Не пропустіть можливість справити враження на своїх клієнтів і партнерів за допомогою брендованих конвертів. Звертайтеся в Крокус Маркет, щоб отримати якісні конверти з нанесенням вашого логотипу.

Конверти з логотипом Крокус Маркет друкує офсетного друку на готовому конверті. Це швидкий спосіб друку конверта з нанесенням будь-якого зображення (логотипу) у строки – 2 - 5 робочих днів. У нас є можливість друку великих тиражів так і невеликих тиражів від 1000 штук. Максимальна кількість фарб на конвертах з логотипом компанії - 6 кольорів.

Вимоги до макетів для друку на конвертах:

Для друку приймаються файли наступних форматів: Adobe Illustrator (*.ai), Encapsulated PostScript (*.eps), Adobe Acrobat (*.pdf), Corel Draw (*.cdr) до 20 версії, Scalable Vector Graphics (*.svg).

Також для друку офсетним способом приймаються файли, створені в Adobe Photoshop у форматі PSD, TIFF, JPG, PNG з роздільною здатністю 300 dpi при необхідному розмірі.

Зображення на конверті розміщується з урахуванням технологічних полів: у всіх форматів, розміром менше С4, незапечатываемое поле 10 мм зверху уздовж довгої сторони. У форматів С4 і більше – поля по 20 мм з усіх сторін. 

Всі шрифти в макеті повинні бути конвертовані в лінії. Бажано не використовувати для тексту кегель менше 6 пт. Для дрібного тексту бажано використовувати шрифти без зарубок (рубані) і призначати йому один колір. 

Макет повинен бути зроблений в розмірі список стандартних розмірів конвертів див. нижче), мати колірну модель CMYK (якщо використовуються спеціальні кольори – то PANTONE Solid Uncoated v2). Надані окремо або вбудовані в документ растрові зображення повинні мати оригінальний розмір (без масштабування), колірну модель CMYK, мати дозвіл 300 dpi для CMYK і Grayscale, 600 dpi - для Bitmap.

Замовити конверт з нанесенням логотипу можете у нас на сайті, натиснувши кнопку 

Для отримання детальної інформації ви можете зв'язатися з нами за телефоном (098) 211-34-16, (099) 310-74-49 або поштою: order@cmk.com.ua