Гідро-вітрозахисна паропроникна мембрана Укрспан ІЗОСПАН AМ ширина 1.6 м, площа 70 кв.м

Виробник: Укрспан
Модель: 30005
Нет в наличии

  • 2 299.00 ₴


Стислі характеристики
Ширина, м 1,6
Площа, кв.м 70
Всі характеристики


Гідро-вітрозахисна паропроникна мембрана Укрспан ІЗОСПАН AМ ширина 1.6 м, площа 70 кв.м

Укрспан Ізоспан AМ - матеріал, виконаний з поліпропіленової мікропористої мембрани, посиленої з двох сторін поліпропіленовим нетканим полотном. Ізоспан AМ має водостійкість, необхідну для захисту утеплювача та інших внутрішніх елементів конструкцій будівлі від підпокрівельного конденсату та атмосферних опадів, що проникають під зовнішнє покриття (покрівлю / зовнішню обшивку), при цьому є паропроникним матеріалом, тому не перешкоджає виходу водяної пари з утеплювача у вентильований. . Гідровітрозахисна мембрана Ізоспан AМ перешкоджає конвективному руху повітря через теплоізоляцію, знижуючи тепловтрати. Міцність матеріалу сприяє стійкості до механічних навантажень та атмосферних впливів на етапі монтажу та в процесі експлуатації. Властивості матеріалу Ізоспан AМ дозволяють застосовувати його як гідро-вітрозахист у конструкціях утеплених скатних покрівель, каркасних стін, стін із зовнішнім утепленням, горищних та міжповерхових перекриттів. У конструкціях внутрішніх стін (міжкімнатних перегородок) Ізоспан AM застосовується для запобігання проникненню частинок волокнистого утеплювача у внутрішній простір будівлі.

Ізоспан AМ не призначений для застосування як основне або тимчасове покрівельне покриття!

При дотриманні всіх вимог до монтажу застосування гідро-вітрозахистної мембрани Ізоспан AМ дозволяє зберегти теплоізоляційні властивості утеплювача та продовжити термін служби конструкцій.

ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Максимальна сила розтягування у прод./попер. напрямку, Н/50 мм, не менше 160/100

Щільність потоку водяної пари, г/(м²·24 год), щонайменше 880

Водостійкість, мм.вод.ст., не менше 1200

УФ-стабільність, міс. 3–4**

Температурний діапазон застосування матеріалу від -60 °С до +80 °С
Форма випуску:
ширина, м - 1.6
розмір, м² - 35, 70

Щільність – 110 гр/м2


Характеристики товара

Ширина, м 1,6
Площа, кв.м 70

Немає відгуків про цей товар.

Увага: HTML не підтримується!

Гідро-вітрозахисна паропроникна мембрана Укрспан ІЗОСПАН AМ ширина 1.6 м, площа 70 кв.м, 30005, Укрспан, Паро-вологоізоляційні матеріали Укрспан