Укрспан

Укрспан

Укрспан Піонер серед паро-вологозахисних матеріалів. Мембрани і плівки Укрспан представлені на ринку з 2001 року і за цей час відмінно зарекомендували себе і серед професіоналів, і серед звичайних споживачів. Укрспан перевірений часом!

Паро-влагоізоляціонние матеріали Укрспан мають повний пакет дозвільних сертифікаційних документів.

Приступая к строительству дома, мы стремимся к тому, чтобы на длительный срок обеспечить комфортные условия проживания в нем. Одним из самых важных факторов является защита утеплителя и внутренних конструкций дома как от внешней влаги, так и от внутренней — пара и конденсата. Кровля или наружная обшивка стен не всегда могут справиться с этой задачей — капли воды и снег проникают под них при некачественном монтаже, сильном ветре и косом ливне; проникает в утеплитель также влага, содержащаяся в воздухе жилого помещения. Підвищення ж вологості утеплювача на 5% знижує його теплоізоляційні властивості вдвічі! Для того щоб цього уникнути, застосовують матеріали Укрспан.

Широкий спектр паро-вологозахисних матеріалів Укрспан з різними властивостями і характеристиками передбачає їх ефективне використання, як при малоповерховому, так і при капітальному будівництві.
Показано з 1 по 18 із 18 (всього сторінок: 1)