Гідро-вітрозахисна паропроникна посилена мембрана Укрспан Ізоспан AQ proff ширина 1.5 м, площа 70 кв.м

Лідер продажу!
Виробник: Укрспан
Модель: 30006
Нет в наличии

  • 3 299.00 ₴


Стислі характеристики
Ширина, м 1,5
Площа, кв.м 70
Всі характеристики


Гідро-вітрозахисна паропроникна посилена мембрана Укрспан Ізоспан AQ proff ширина 1.5 м, площа 70 кв.м

Укрспан Ізоспан AQ proff – матеріал, виконаний з поліпропіленової мікропористої мембрани, посиленої з двох сторін поліпропіленовим нетканим полотном.

Укрспан Ізоспан AQ proff має водостійкість, необхідну для захисту утеплювача та інших внутрішніх елементів конструкцій будівлі від підпокрівельного конденсату та атмосферних опадів, що проникають під зовнішнє покриття (покрівлю / зовнішню обшивку), при цьому є паропроникним матеріалом, тому не перешкоджає виходу водяної пари з утеплювача. Проміжок. Гідровітрозахисна мембрана Ізоспан AQ proff перешкоджає конвективному руху повітря через теплоізоляцію, знижуючи тепловтрати. Висока міцність матеріалу дозволяє застосовувати його в умовах підвищених навантажень під час монтажу (погодні умови, складність конструкції, тривалість монтажу) та експлуатації.

Властивості матеріалу Ізоспан AQ proff дозволяють застосовувати його як: гідро-вітрозахист у конструкціях утеплених скатних покрівель, каркасних стін, стін із зовнішнім утепленням, горищних та міжповерхових перекриттів; гідроізоляції в конструкціях неутеплених скатних покрівель. Ізоспан AQ proff не призначений для застосування як основне або тимчасове покрівельне покриття. При дотриманні всіх вимог до монтажу застосування гідро-вітрозахистної мембрани Ізоспан AQ proff дозволяє зберегти теплоізоляційні властивості утеплювача та продовжити термін служби конструкцій.

ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Максимальна сила розтягування у прод./попер. напрямку, Н/50 мм, не менше 330/200

Щільність потоку водяної пари, г/(м²·24 год), щонайменше 1000

Водостійкість, мм. вод. ст., не менше 1200

УФ-стабільність, міс. 12**

Температурний діапазон застосування матеріалу від -60 °С до +80 °С
Форма випуску:
ширина, м - 1.5
розмір, м² - 70


Характеристики товара

Ширина, м 1,5
Площа, кв.м 70

Немає відгуків про цей товар.

Увага: HTML не підтримується!

Гідро-вітрозахисна паропроникна посилена мембрана Укрспан Ізоспан AQ proff ширина 1.5 м, площа 70 кв.м, 30006, Укрспан, Паро-вологоізоляційні матеріали Укрспан