Ізоспан AQ proff

Виробник: Ізоспан
Модель: 30006
В наявності

  • 2 699.00 грн.


Стислі характеристики
Ширина, м 1,5
Площа, кв.м 70
Всі характеристики


Гідро-вітрозахисна паропроникна посилена мембрана Ізоспан AQ proff ширина 1.5 м, площа 70 кв.м

Ізоспан AQ proff – матеріал, виконаний з поліпропіленової мікропористої мембрани, посиленої з двох сторін поліпропіленовим нетканим полотном.

Ізоспан AQ proff має водостійкість, необхідну для захисту утеплювача та інших внутрішніх елементів конструкцій будівлі від підпокрівельного конденсату та атмосферних опадів, що проникають під зовнішнє покриття (покрівлю / зовнішню обшивку), при цьому є паропроникним матеріалом, тому не перешкоджає виходу водяної пари з утеплювача. Проміжок. Гідровітрозахисна мембрана Ізоспан AQ proff перешкоджає конвективному руху повітря через теплоізоляцію, знижуючи тепловтрати. Висока міцність матеріалу дозволяє застосовувати його в умовах підвищених навантажень під час монтажу (погодні умови, складність конструкції, тривалість монтажу) та експлуатації.

Властивості матеріалу Ізоспан AQ proff дозволяють застосовувати його як: гідро-вітрозахист у конструкціях утеплених скатних покрівель, каркасних стін, стін із зовнішнім утепленням, горищних та міжповерхових перекриттів; гідроізоляції в конструкціях неутеплених скатних покрівель. Ізоспан AQ proff не призначений для застосування як основне або тимчасове покрівельне покриття. При дотриманні всіх вимог до монтажу застосування гідро-вітрозахистної мембрани Ізоспан AQ proff дозволяє зберегти теплоізоляційні властивості утеплювача та продовжити термін служби конструкцій.

ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Максимальна сила розтягування у прод./попер. напрямку, Н/50 мм, не менше 330/200

Щільність потоку водяної пари, г/(м²·24 год), щонайменше 1000

Водостійкість, мм. вод. ст., не менше 1200

УФ-стабільність, міс. 12**

Температурний діапазон застосування матеріалу від -60 °С до +80 °С
Форма випуску:
ширина, м - 1.5
розмір, м² - 70

щільність – 188 гр/м2


Характеристики товара

Ширина, м 1,5
Площа, кв.м 70
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

Ізоспан

Ізоспан

Ізоспан ... Детальніше...

Изоспан AQ proff гидро-ветрозащитная паропроницаемая усиленная мембрана, Изоспан AQ proff, Изоспан, Гидро-ветрозащитная паропроницаемая усиленная мембрана Изоспан AQ proff ширина 1.5 м, площадь 70 кв.м