Умови оплати

Готівкою при отриманні замовлення при доставці кур'єром

Оплата проводиться в узгоджений з вами час за вказаною адресою. Поки, цей варіант оплати можливий тільки в Києві. Разом з товаром Ви отримуєте товарний чек, що підтверджує оплату, або рахунок-фактуру з відміткою про оплату.

Безготівковий розрахунок через будь-який банк України (банківський переказ, оплата через термінал)

Після узгодження і підтвердження замовлення, Вам висилається рахунок-фактура з реквізитами нашої компанії, який ви можете оплатити в касі будь-якого банку або через платіжний термінал.

УВАГА! Якщо Ви здійснюєте оплату через платіжний термінал або Приват24, обов'язково повідомте про це нашому менеджеру для ідентифікації платежу і замовлення. В іншому випадку, ми не зможемо визначити від кого надійшов платіж і замовлення не буде доставлений в строк.

УВАГА! При доставці кур'єрською службою, сума доставки товару не враховується і оплачується окремо при отриманні замовлення від кур'єра цієї служби.

Готівкою при отриманні замовлення кур'єрською службою (післяплатою по Україні)

Післяплатою, але з частковою оплатою у розмірі від 300 грн в залежності від товару, на наш рахунок. Решту суми Ви зможете доплатити при отриманні на Новій пошті. В цьому випадку вартість пересилки зростає приблизно в 2 рази.