ЗАТІНЯЮЧА СІТКА (45%) 3Х100 ЗЕЛЕНА

Модель: 5131
Нет в наличии

  • 2 900.00 ₴
ЗАТІНЯЮЧА СІТКА (45%) 3Х100 ЗЕЛЕНА

  • Ступінь затемнення - 45% Цверт - зелений Упаковка - рулон Розмір - 3*100м Площа - 300 кв.м

Затіняюча сітка або тіньова сітка захищає від надмірного сонячного випромінювання, створює від 35 до 95% тіні, рівномірно розподіляє сонячні промені. Завдяки цьому врожай дозріває рівномірно і має відмінний товарний вигляд. Зменшуються витрати на полив і хімзахист рослин. Застосовувати затіняючу сітку дуже просто. На поверхню теплиці або на каркас над рослинами у відкритому ґрунті натягується сітка, внаслідок чого температура над рослинами падає на 5 - 10 С. У хмарні дні, коли світла і тепла недостатньо, сітку можна легко зняти. Затіняюча сітка захищає плівкові, полікарбонатні та під склом теплиці від граду і сильних поривів вітру, подовжуючи набагато термін служби укривного матеріалу.
Сітка затіняюча застосовується: - в овочівництві на відкритому ґрунті й теплицях; - у садах, зимових садах, розплідниках декоративних чагарників і дерев; - квітникарстві; - під час будівництва й ремонту будівель на будівельному риштуванні; - на дитячих ігрових майданчиках; - на спортивних спорудах - стадіонах, тенісних кортах, басейнах тощо; - у місцях відпочинку на майданчиках для дітей, на спортивних спорудах - стадіонах, басейнах тощо; - у місцях відпочинку на лісопаркових площадках; - на стадіонах, тенісних кортах, басейнах.п.; - у місцях відпочинку на узбережжі, горах, аквапарках, базах відпочинку тощо; - на навісах для стоянки техніки (автомобілів), складах будматеріалів; - замість маскувальної сітки (легше, дешевше і рівномірніше затінення); - захист від "стороннього погляду" (будинки, дачі, садові та городні ділянки і т.п.); - захист плівки від птахів на силосних траншеях, рукавах для зберігання зерна.

Купити затіняючу сітку в інтернет магазині Крокус Маркет. Затіняюча сітка ціна від виробника вас порадує. Оптовим і постійним клієнтам знижка.

Немає відгуків про цей товар.

Увага: HTML не підтримується!

СЕТКА ЗАТЕНЯЮЩАЯ, ТЕНЕВКА (45%) 3Х100 ЗЕЛЕНАЯ, 5131, Сітка затіняюча в рулонах