Плівка поліетиленова


Плівка поліетиленова

Плівка поліетиленова або будівельна плівка являє собою матеріал для пакування продукції, пристрою укриттів і навісів. Вона відрізняється високою еластичністю та міцністю, не пропускає воду та пари вологи, не боїться впливу сонячних променів.


Поліетиленова плівка поділяється на кілька груп:

за складом сировини – первинна та вторинна;
за типом матеріалу – ПНД та ПВД;
за кольором – прозора, кольорова, чорна
Первинна поліетиленова плівка виготовляється з первинної сировини, вторинна - вартісна плівка – з переробленого поліетилену з додаванням первинних гранул. Головна відмінність між ними полягає в тому, що вторинний матеріал менш прозорий, у ньому є сторонні включення і має специфічний запах.

Матеріал ПВД – гладкий та блискучий. Він має високу міцність і еластичність, вона добре розтягується і стійка до проколів. Поліетилен ПНД - матовий і злегка шорсткий на дотик, він менш розтяжний і сильніший.

Базовий колір плівкового поліетилену – білий. Шляхом додавання спеціальних барвників у процесі виробництва набувають продукції будь-якого необхідного відтінку.

Поліетиленова плівка випускається у форматі рукава, напіврукави та полотна, щільність матеріалу варіюється від 10 мкм до 300 мкм. Продукція поставляється в рулонах різної ширини та довжини намотування.

Область застосування
Плівка поліетиленова будівельна застосовується для упаковки, також використовується як гідроізоляція бетонних стяжок, перекриттів та покрівлі, застосовується для спорудження тимчасових навісів та укриттів, обшивки будівельних риштувань.

Прозора і чорна поліетиленова плівка також поліетиленова плівка для теплиць приєднується в сільському господарстві. Прозорий поліетилен застосовується як накриття теплиць та парників, а матеріал чорного кольору використовують для мульчування ґрунту з метою прогріву ґрунту та уповільнення зростання бур'янів.

Купити поліетиленову плівку можете у нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні.


У цій категорії немає товарів